poniedziałek, 9 września 2013

Uwaga na sklep Schaffashoes.pl!

Muszę umieścić tutaj tego posta, bo już granice mojej cierpliwości się wyczerpały :(
Niestety dołączam się do osób oszukanych przez sklep Schaffashoes.pl i chcę przestrzec wszystkich przed zakupem u nich! 
W moim przypadku sprawa dotyczy braku zwrotu pieniędzy za odesłane buty, które okazały się na mnie za duże. W tym momencie czekam już miesiąc na zwrot, chociaż w regulaminie mają napisane, że oddają pieniądze do 14 dni roboczych. 
Nie jest to duża kwota, ale nie mam zamiaru nikomu w prezencie jej ofiarować. Sklep od kilku tygodni zapewnia mnie, że zwrot nastąpi i że czeka do wykonania w dziale finansowym. Jednak moje maile do nich nie skutkują wykonaniem przelewu. Dodzownić się do nich nie sposób, gdyż linia cały czas jest zajęta, a ja jak wiadomo przy małym dziecku nie mam czasu wisieć cały dzień na telefonie próbując. 
Tak więc przestrzegam wszystkich przed zakupami na Schaffashoes. U mnie prawdopodobnie sprawa znajdzie finał na Policji i każdemu polecam zwrócenie się do nich ze zgłaszaniem oszustw internetowych. 


5 komentarzy:

 1. Współczuje. Mam nadzieje, że otrzymasz zwrot pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
 2. coraz więcej,niestety,takich sklepów i użytkowników na Allegro :( ludzie liczą,że nie będzie nam się chciało zgłaszać takich spraw i walczyć o pieniądze. Ja tak jak Ty,walczyłąbym do końca! a następnym razem kup buty na eobuwie.pl ;) polecam ten sklep!

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja wymyśliłem sposób na chamów z Schaffashoes.pl. Wszyscy którzy zostali poszkodowani przez nich winni nazamawiać od nich takiego jaki im tylko się kliknie towaru, tak w cholerę dużo. Wysłać zamówienie w opcji za pobraniem i nie odebrać. Fajne prawda? Jeśli zrobią tak setki jak nie tysiące klientów to szlag trafi oszustów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tez nie otrzymalam jeszcze pieniedzy za odeslane buty juz ponad poltora miesiaca caly czas zapewniaja ze wyslali alert do dzialufinansowego i nic kasy dalej nie ma

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja na swoje buty, za które zapłaciłam czekam od lipca. Aktualnie mamy grudzień! I to prawie koniec grudnia!

  OdpowiedzUsuń