czwartek, 3 lipca 2014

Pozdrowienia!

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie znad morza!


3 komentarze:

 1. widać, że pogodę macie, mama nadzieję, że również będzie pod koniec lipca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej ale cudowne zdjęcia można się rozmarzyć ... nic tylko pozazdroscic pogody, proszę napisz jak to was finansowo wyszło czy takie wakacje nad PL morzem się opłacają bardziej niż np. last minute za granice z dzieckiem ? 6 godz -> wow to naprawdę niezle, jaką trasą jechaliście poczowszy od Wieliczki .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! Finansowo, to nie wiem, czy się bardziej opłaca ;) Tańszy na pewno byłby Egipt all inclusive, ale z takim maluchem, to trochę strach lecieć, my głównie balibyśmy się innej flory bakteryjnej.
   Nad morzem płaciliśmy 110 zł za pokój 3 os w willi, bez wyżywienia. Za obiad w knajpie, rybki dla dwóch osób koszt był zwykle około 50-60zł, ale można zabrać swoje jedzenie lub gotować na miejscu. Od ciebie zależy czy na miejscu będziesz wydawać kasę, czy na zwiedzanie, czy na jedzenie itp. Koszty dojazdu samochodem w dwie strony to około 500zł (zależy ile pali auto).
   Co do trasy, droga jest prosta, najpierw jechaliśmy autostradą na Katowice (koszt 18zł), potem na Częstochowę, Łódź, potem autostradą A1 na Gdańsk (koszt chyba 39zł), obwodnicą Trójmiasta, potem odbiliśmy na Puck i na Władysławowo.

   Usuń