poniedziałek, 24 lutego 2014

Zmiany

Hej hej! Spieszę donieść, że z dnia na dzień u nas nastąpiły wielkie zmiany :) 
Hania ruszyła do przodu, zaczęła raczkować, umie już sama usiąść z pozycji do raczkowania, umie sama wstać trzymając się czegoś i zrobić wtedy kilka kroczków sama. Jestem w szoku, jak nagle się to stało :) 
Nagle wszystko zaczęło być perspektywicznie niebezpieczne ;), bo nie wiem, gdzie pójdzie i co ściągnie/pociągnie. Już zrzuciła na siebie laptopa ciągnąc za kabel i ściągnęła ze stołu cały obrus z zawartością :P Na razie nie odkryła, że można samemu otwierać szafki ;) No to teraz się zacznie.... Jest boska! Nie mogę się na nią napatrzeć, widzę jak cieszą ją nowe umiejętności i ja sama również puchnę z dumy!


7 komentarzy:

 1. He he, jaka mądrala ;) Mały komputerowiec Ci rośnie ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że Wasza Hania dobrze zaznajomiona z laptopem mimo młodego wieku. Nie dziwie się, że sciągneła go na siebie skoro ma pozwolenie na zabawe laptopem. Myśli pewnie, że to Jej zabawka i pociągneła... dobrze że nic sobie nie zrobiła przy tym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, cale szczęście że nic sobie nie zrobiła! już teraz kładę go poza jej zasięgiem. Generalnie nie daję jej go dotykać, czasami puszczałam jej piosenki na youtube i Hania sobie siedziała i oglądała je, ale odkąd zaczęła się przemieszczać, to oglądanie wygląda jak na zdjęciu powyżej ;) Daję jej za to tablet, ma na nim różne gry dla maluszków, w które gra bez problemu.

   Usuń
 3. śmieszności:)

  OdpowiedzUsuń
 4. a nie myslałas żeby zrobic wtyczke do facebooka???

  OdpowiedzUsuń
 5. zapraszamy Hanię z mamusią do nas i na nasze rozdanie http://mamanakaruzeli.blogspot.com/2014/02/konkurs-dla-kreatywnych.html

  OdpowiedzUsuń