czwartek, 17 kwietnia 2014

Nasze prezenty

Hej! Chciałyście się dowiedzieć, co Hania dostała na urodziny. Prezentów nie było dużo, ale przypadły Hani do gustu. Zrobiłam dla was na szybko sesję z Hanią prezentującą prezenty ;)

Karty CzuCzu Memory - bawimy się nimi np. w zgadywanie, pytam Hani o jakieś zwierzątko i Hania je wskazuje.
Książeczki - inne, niż zwykłe - dotykanka i dźwiękowa. Zaciekawiły Hanię, od początku jednak woli tą dźwiękową (wg mnie jest ona słaba graficznie, Hania jej nie ogląda tak jak inne książeczki, tylko skupia się na naciskaniu przycisków).


Lego Duplo Zoo - na razie to ja buduję, Hanię ciekawią głównie zwierzęta, żyrafa to jej stały towarzysz.
Laptop Fisher Price - lubi i używa ;)Drewniany jeżdżący sorter - na razie zabawa nim jest ograniczona, Hania nie podłapała działania sorterów, wyrzuca klocki dużym otworem albo ciągnie za sznureczek i jeździ kółeczkami.Huśtawka - jeszcze nie testowana, nie wiem, jak ją powiesić i czy np framuga wytrzyma powieszenie jej na drążku rozporowym.


2 komentarze:

 1. Prezenty super!
  Karty czu-czu i lego zwłaszcza przypadły mi do gustu :).
  Pozdrawiam - Kat

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, hej
  Fantastyczne te karty czuczu! Hania ładnie sie nimi bawi i mam wrażenie ze ona jest bardzo samodzielna. U nas Lila pobawi sie trochę sama ale generalnie woli aby byc przy niej.
  Bardzo ładny motylek gryzaczek z baby nova - rownież posiadamy :) generalnie bardzo lubię te produkty bo są bardzo dobrej jakości.
  Trochę Ci zazdroszczę, ze Hania to taka grzeczna dziewczynka :) Nue wiem po kim u nas Lila jest taka zadziorna...

  Pozdrawiam, Madlen

  OdpowiedzUsuń